Завршетак санације квара у Краљице Марије
Екипе Београдског водовода и канализације су још увек на терену и интензивно раде на санацији квара у Улици краљице Марије. Несебичним залагањем и пожртвованошћу, екипе одржавања водоводне мреже су у изузетно отежаним условима рада, при екстремној спољној температури, успеле да изолују квар и тренутно раде на његовој потпуној санацији. Непрекидни радови на терену улазе у дванаести сат због великог промера цеви која је оштећена.
Стабилизација система и уредно водоснабдевање свих грађана се очекује око поноћи.
Извињавамо се грађанима због настале ситуације и захваљујемо на разумевању.




bvk













